75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

Powiększanie piersi implantami

Problem nieodpowiedniego rozmiaru i kształtu biustu potrafi być przyczyną ogólnego niezadowolenia i nieakceptowania siebie. Można to zmienić aplikując implanty piersiowe. Obecnie stosuje się implanty, które mogą mieć różną wielość i kształt, zostały zaprojektowane, tak by sprostać Twoim wymaganiom.  Zależnie od oczekiwanego kształtu piersi można wybrać implant okrągły lub profilowany. Dobór typu, rozmiaru i kształtu jest indywidualnym wyborem pacjentki. Zabieg prowadzony jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około jednej godziny. Najważniejsze jest to, że pożądany efekt zabiegu uzyskuje się w bardzo krótkim czasie.

powiekszanie-piersi-implantami

Do powiększania piersi stosujemy implanty firmy MENTOR, podobnie jak większość ośrodków klinicznych w Niemczech.

Wyróżniamy implanty okrągłe i implanty konturowe. Implanty okrągłe swoim kształtem dają wrażenie pełnych, podniesionych piersi, natomiast implanty konturowe są zbliżone kształtem do typowego i bardzo naturalnego łezkowatego wyglądu kobiecych piersi.

W czasie zabiegu powiększania piersi implanty mogą być umieszczone zarówno pod mięśniem na klatce piersiowej, jak i pod gruczołem. Okres powrotu pacjentki do pełnej sprawności wynosi od kilku do kilkunastu dni.