75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

O Nas

Tablica: Ginekolog-PołożnikPoczątki kliniki GINEKOMED sięgają wczesnych lat 90 kiedy dr Dorota Dobek jako młody lekarz założyła swoją pierwszą prywatną praktykę lekarską. Mieściła się ona w małym pomieszczeniu jednego z bloków przy ulicy Kiepury w Jeleniej Górze.

Dzięki zaufaniu Pacjentek, jakim została obdarzona, a co za tym idzie coraz większej ich liczbie dr Dobek podjęła decyzje o rezygnacji z pracy w szpitalu i budowie nowej praktyki lekarskiej.

Ten krok był kamieniem milowym w rozwoju Ginekomedu. W 2001 roku powstała nowa klinika przy ul. Kiepury 77. Na powierzchni ponad 300m2 mieści się kilka gabinetów lekarskich, sale zabiegowe, zaplecze socjalne dla pracowników. W tym czasie działalność kliniki koncentruje się głównie na ginekologii oraz na diagnostyce onkologicznej. W klinice pracuje kilku lekarzy oraz personel pomocniczy. Rosnąca z czasem liczba Pacjentek, chęć zapewnienia im większego komfortu oraz szerszego spektrum usług doprowadziła do podjęcia decyzji o budowie drugiej kliniki z nowoczesną salą operacyjną, komfortowymi pokojami dla pacjentów, gabinetami lekarskimi oraz salami zabiegowymi. W tym samym czasie w Ginekomedzie odbywa się coraz więcej zabiegów chirurgii plastycznej takich  jak powiększanie piersi przy użyciu implantów, liposukcje ultradźwiękowe lub zabiegi plastyczne okolic intymnych. W 2015 roku po odbyciu studiów medycznych w Niemczech oraz zebraniu doświadczeń zawodowych w klinikach Niemiec, Szwajcarii i Austrii zakończonych egzaminem specjalizacyjnym  dołącza do dr Doroty Dobek jej córka Marta.

dsc_8015

Jesienią 2016 roku po okresie budowy otwarta zostaje druga klinika przy ul. Kiepury 29A, a wśród oferowanych zabiegów pojawia się wachlarz zabiegów medycyny estetycznej. Zarówno Dorota Dobek jak i Marta Dobek-Brylińska oprócz specjalizacji z ginekologii i położnictwa zostają po ukończeniu studiów podyplomowych lekarzami medycyny estetycznej,  a ponadto Dr Dobek jest wykładowcą medycyny estetycznej na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Dzisiaj NZOZ Ginekomed to jeden z największych na Dolnym Śląsku zespołów poradni dla kobiet o profilu ginekologiczno-położniczym oraz onkologii chorób kobiecych a także nowoczesne centrum medycyny estetycznej z elementami chirurgii plastycznej.

Oferujemy naszym Pacjentkom szeroki zakres usług medycznych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu w niezwykle komfortowych warunkach. Aby jeszcze lepiej dbać o zdrowie naszych 60.000 Pacjentek, które do dzisiaj nam zaufały i powierzyły nam swoje zdrowie, stale podnosimy nasze kwalifikacje i kreślimy dalsze plany rozwoju.