75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

Kwas hialuronowy przeznaczony do okolic intymnych

Główną z dolegliwości w okolicach intymnych w leczeniu, której znajduje zastosowanie kwas hialuronowy do okolic intymnych jest atrofia, czyli zanik pochwy i sromu. Do atrofii obszarów intymnych dochodzi m.in. w okresie około- i menopauzalnym oraz u kobiet leczonych onkologicznie wprowadzonych jatrogennie w stan menopauzy. Atrofia spowodowana jest spadkiem ilości hormonów- estrogenów, wywołuje zmiany strukturalne w warstwach skóry i nabłonka, prowadząc do utraty elastyczności poprzez zmniejszenie ilości włókien kolagenowych oraz nawilżenia powodując kurczenie się tkanek. Skutkiem atrofii jest suchość pochwy, pieczenie, podrażnienie, bóle przy oddawaniu moczu, nietrzymanie moczu oraz dyspareunia czyli ból podczas stosunku. Dolegliwości te dotyczą połowy kobiet wchodzących w okres menopauzy i wpływają znacząco na ich komfort życia.

Kwas hialuronowy do okolic intymnych znalazł również zastosowanie w zwiększeniu doznań seksualnych u kobiety poprzez augmentację – powiększenie punktu G. Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich Pań, które chcą wzmocnić swoje doznania intymne. Kwas hialuronowy głęboko nawilża, ujędrnia i zwiększa objętość ostrzykiwanego obszaru, zapewniając poprawę jakości życia seksualnego.

Wskazania:

  • Hypotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego
  • Zanik skórno-śluzówkowy (vulvo-vaginal) i związane z tym dolegliwości w postaci świądu, suchości, uczucie ściągania, gorąca, dyspareunii
  • Rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza ( zdrowie)
  • Augmentacja punktu G: G-shot

Jak to działa?

  • Odbudowa objętości (poprzez przywrócenie objętości warg sromowych większych ochrona narządów głębiej położonych i ograniczenie zakażenia, otarć)
  • Nawodnienie skóry i śluzówki
  • Stymulacja fibroblastów i produkcja nowego kolagenu