75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

Hydrafacial

Zabieg oczyszczająco – nawilżający HYDRAFACIAL

Nowoczesna technologia hydropeelingu z ssącą mocą próżni oraz dobroczynnym działaniem wtłaczanych substancji aktywnych, połączona z zastosowaniem fal ultradźwiękowych pozwala uzyskać optymalny efekt zabiegu – oczyszczonej, wygładzonej i nawilżonej cery.

hydrafacial

Jest to zabieg wieloetapowy, dzięki czemu możemy dostosować go do każdego typu cery. Doskonale sprawdzi się również jako uzupełniająca leczenia dermatologiczne metoda walki z trądzikiem.

Pierwszy etap zabiegu to demakijaż oraz kawitacja ultradźwiękowa umożliwiająca wstępne usunięcie nadmiaru sebum z poszerzonych porów oraz częściowe usunięcie zrogowaciałych komórek naskórka. Dzięki temu otrzymujemy doskonale przygotowaną cerę przed właściwymi etapami zabiegu. 

Najnowocześniejsza technologia łączy w sobie aktywne wtłaczanie mieszanki kwasów (mlekowego, cytrynowego, migdałowego, glikolowego, pirogronowego oraz winylowego) dokładnie “rozpulchniającej” i rozpuszczającej to, co zalega w głębszych partiach naskórka z równoczesnym działaniem Vacuum – umożliwiającym “odessanie” zanieczyszczeń. W przypadku cery tłustej z tendencją do zmian trądzikowych można rozszerzyć ten etap zabiegu o działanie kwasu salicylowego*, wykazującego właściwości wysuszające, antybakteryjne oraz przeciwzapalne. 

Następnie wykonany zostaje absolutnie dokładny peeling wodorowy, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki niewielkim rozmiarom i małej masie pierwiastka może on zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Opisana powyżej technologia powoduje szybkie odessanie nadmiaru wody z powierzchni skóry zapewniając duży komfort zabiegu. Ponadto działanie Vacuum pobudza mikrokrążenie. 

Ostatnim etapem zabiegu jest głębokie nawilżenie i ukojenie skóry po intensywnym oczyszczaniu. 

Tak po 45-50 min. będziecie cieszyć się dokładnie oczyszczoną, wygładzoną, nawilżoną i promienną cerą.

Po zabiegu przez parę godzin może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie. Najlepiej w ten dzień zrezygnować z makijażu.

peeling wodorowy

Alternatywą dla osób, które nie chcą korzystać z działania kwasów jest połączenie peelingu wodorowego z radiofrekwencją (RF). Bardzo skuteczną nieinwazyjną metodą liftingu skóry, prowadzącą do stymulacji produkcji kolagenu i tym samym do poprawy elastyczności skóry i redukcji zmarszczek. (wiecej informacji)

Zapraszamy!

*Nie jest wskazana dla osób z alergią bądź nadwrażliwością na Aspirynę.