75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

Velashape Roller RF

Velashape Roller RF wykorzystuje 5 technologii równocześnie, by wyszczuplić i ujędrnić ciało oraz rozjaśnić i wykonturować twarz. To wszystko dzięki działaniu fal ultradźwiękowych, radiofrekwencji, światła infrared oraz rollera z vacuum podczas JEDNEGO ZABIEGU. 

velashape

Różne wielkości sond umożliwiają szybkie działanie na dużej powierzchni pośladków, ud, brzucha czy” boczków”, jak i również precyzyjne i bezpieczne wykonanie zabiegu liftingu w okolicach oczu czy ust. Dodatkowa sonda do redukcji tkanki tłuszczowej poprzez kawitację ultradźwiękową podbija efekt zabiegu. 

Optymalny efekt widoczny jest po 5-10 cotygodniowych zabiegach. 

Radiofrekfencja (RF)

Metoda ta wykorzystuje niskoenergetyczne promieniowanie elektromagnetyczne podgrzewając tkanki do niższych temperatur niż HIFU, czy laseroterapia, ale dzięki możliwości wielokrotnego przejścia przez ten sam obszar jest jeszcze bardziej skuteczna. Nie powoduje uszkodzenia powierzchni naświetlanej skóry. Działa w obrębie skóry właściwej (głębsza warstwa skóry) pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Powoduje skrócenie i pogrubienie istniejących już włókien kolagenowych poprawiając sprężystość skóry. Zwiększa metabolizm komórkowy i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Światło Infrared (IR)

Metoda ta wykorzystuje efekty działania promieniowania podczerwonego polegające zasadniczo na reakcji organizmu na działanie ciepła. Są nimi przede wszystkim: pobudzenie zakończeń nerwowych i termoreceptorów, miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i przekrwienie, zwiększenie miejscowej przemiany materii. Wpływa na regenerację powierzchni skóry, poprawę elastyczności, struktury i kolorytu. Również w przewlekłych stanach zapalnych przyspiesza procesy naprawcze.

Podciśnienie oraz masaż mechaniczny

Czyli dermomasaż – masaż próżniowy to połączenie masażu mechanicznego z jednoczesnym zasysaniem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Masaż pobudza mikrokrążenie i metabolizm komórkowy, wzmacnia włókna podporowe skóry oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Prowadzi do redukcji cellulitu, poprawy jędrności skóry, redukcji rozstępów i wiotkości skóry, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów i wyrównanie struktury tkanki podskórnej.

Kawitacja ultradźwiękowa

Bezinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu modelującą sylwetkę. Fale ultradźwiękowe powodują zmiany ciśnienia i temperatury w komórkach tkanki tłuszczowej. Na skutek tych działań tworzą się wibracje, które niszczą komórki tłuszczowe- adipocyty powodując rozpad błony komórkowej, która je otacza. Część kwasów tłuszczowych, które zostały uwolnione z komórek tłuszczowych jest transportowana układem limfatycznym do wątroby i przez nią metabolizowana, pozostała część ulega fagocytozie przez makrofagi.

Czas zabiegu ok. 45min.