75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

Kwas hialuronowy

Z wiekiem kontury twarzy stają się mniej wyraziste. Pojawiają się zmarszczki, twarz z pierwotnego kształtu litery ,,V” zaczyna się rozszerzać ku dołowi i przekształcać w literę ,,U”. Następuje utrata objętości i elastyczności skóry. Nie musimy się jednak godzić z tym procesem i możemy w bardzo prosty, szybki i bezpieczny sposób wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym. Jest on naturalnym składnikiem występującym w skórze, pobudzającym procesy regeneracyjne, odpowiadającym za jej sprężystość i nawilżenie, ponieważ jego głównym zadaniem jest wiązanie cząsteczek wody. Dzięki preparatom zawierającym kwas hialuronowy możemy m. in. wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, lwią bruzdę, zmarszczki wokół ust, poprawić objętość ust, skorygować kształt nosa, nadać objętości opadającym policzkom.

Istnieje również linia wypełniaczy przeznaczona dla okolic intymnych, więcej informacji w części ginekologia estetyczna.

Zabiegi należy powtarzać co kilkanaście miesięcy, ponieważ preparaty ulegają całkowitemu wchłonięciu. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się w zależności od preparatów od 9 do 12 miesięcy.

Kwas hialuronowy