75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra
75 75 42 949Kiepury 77Kiepury 29a Jelenia Góra

Liposukcja Ultradźwiękowa

Urządzenie stosowane w chirurgii ultradźwiękowej to Contour Genesis R firmy MENTOR.

Nienaganna figura jest dla większości kobiet bardzo ważnym elementem poprawiającym samopoczucie i dającym dodatkowe zadowolenie w życiu seksualnym.

Warstwy tłuszczu najczęściej odkładające się na brzuchu, pośladkach, udach i podbródku, są często uwarunkowane genetycznie. Jeśli więc uprawiane sportu, stosowanie diety i samodyscyplina nie przynoszą pożądanego efektu należy rozważyć zastosowanie ultradźwięków do redukcji tkanki tłuszczowej.

Liposukcja UltradźwiękowaLiposukcja Ultradźwiękowa (Ultradźwiękowe usuwanie tkanki tłuszczowej) jest skuteczną metodą, stosowaną z powodzeniem w USA i Europie Zachodniej, trwale redukującą tkankę tłuszczową. Pozwala usunąć uwypuklenia na ciele poprzez odsysanie miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Zabieg ten prowadzony jest w znieczuleniu miejscowym, a jego rezultatem jest wymodelowana sylwetka. Oznacza to smuklejsze uda, bardziej widoczne mięśnie brzucha, czy wyraźniej podkreśloną talię. Podczas operacji z ciała pacjenta usuwane jest kilka kilogramów tłuszczu. Zabieg liposukcji nie ma jednak na celu zmniejszenia wagi, a  wymodelowanie sylwetki.